SICAK ve SAĞLIKLI İÇECEKLER

SICAK ve SAĞLIKLI İÇECEKLER

            Sıcak içecekler yaşamımızda vazgeçilmez bir yer tutmaktadır. Sabah kalktığımızda, yoğun iş temposunda, ders çalıştığımızda ve arkadaşlarla güzel bir sohbette bir kahve molası her zaman vermek isteriz.

            Kahvenin kendisi kalori içermez (0 kaloridir) ancak süt ve şeker eklemesiyle kalorisi katlanır. Anatolian Network sıcak içecekler süt ve şeker ihtiva etmez. Anatolian Network içeceklerinden Bitkisel Karışık Kahve 5in1 sade kahve içeriğinde, Propolis, Keçi Boynuzu, çörek otu ve Kırmızı Reishi Mantarı ile harmanlanmış birinci sınıf klasik bir kahvedir.

            Anatolian Network içeceklerinden Bitkisel Karışık Kahve 5in1 sade kahveyi hepsinibulurum.com dan sipariş verebilirsiniz.

            Yine Anatolian Network içeceklerinden Bitkisel Karışık Kahve 7in1 kremalı kahvenin kreması bitkisel olup, içeriğinde Propolis, Keçi Boynuzu, çörek otu ve Kırmızı Reishi Mantarı ile harmanlanmış birinci sınıf kremalı bir kahvedir.

            Anatolian Network içeceklerinden Bitkisel Karışık Kahve 5in1 sade kahveyi hepsinibulurum.com dan sipariş verebilirsiniz.

            Anatolian Network sıcak içeceklerinden Bitkisel Karışık Çikolata da içeriğinde Bitter Çikolata, Propolis, Keçi Boynuzu ve Stevia ile tatlandırılmış Sıcak çikolata ile her yaş grubuna ayrıcalıklı ve lezzetli bir içecek sunmaktadır.

            Anatolian Network sıcak içeceklerinden Bitkisel Karışık Çikolatayı hepsinibulurum.com dan sipariş verebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.