ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK TYT, AYT KİTAPLARINI NASIL SEÇMELİYİM?

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK TYT, AYT KİTAPLARINI NASIL SEÇMELİYİM?

20 yıldır üniversite sınavlarına öğrenci hazırlayan Özel Net Başarı Koleji kurucusu Eğitimci ve yazar M. Fatih PALANCIOĞLU'na sorduk. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin kitap, deneme vb materyaller seçerken nelere dikkat etmelidirler. M. Fatih PALANCIOĞLU'na göre Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin çok dikkat etmesi gereken konular. Üniversite sınavlarına hazırlık TYT, AYT kitap, deneme vb. materyallerin basım tarihi çok önemlidir. Her yıl hem müfredat değişiklikleri hem de soru yapıları değişmektedir. Maalesef piyasada ki bir çok ürünün eski basımlar olup sadece kapak değiştirilip piyasaya sunulduğu görülmektedir. Piyasada özellikle bilinen marka kitaplar tercih edilmelidir. Öğrenciler gittikleri okul ya da dershane öğretmenlerine mutlaka danışmalıdır.   

Bizde 20 yıldır bu sektörde olan değerli Net Başarı Koleji Kurucularına ve öğretmenlerine danışarak hepsinibulurum.com da ki üniversiteye hazırlık TYT ve AYT kitaplarını belirledik.

 

hepsinibulurum.com da ki üniversite hazırlık TYT ve AYT branş ve ders denemeleri, TYT ve AYT kitapları özenle seçilmiş markalardan ve yeni nesil soru içeren deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.